• Slides

Урологічний-ЛОР-очний відділ (2020-08-23)

Урологічний-ЛОР-очний відділ

Урологічний-ЛОР-очний відділ входить в структуру багатопрофільної районної лікарні.
Відділення функціонує з 1999 року Знаходиться на другому поверсі центрального корпусу
Розгорнуто ЗО ліжок: 15-урологічних,10-лор,5-очних

ГУМЕНЮК Роман Михайлович

ГУМЕНЮК Роман Михайлович є досвідчений лікар-уролог,спеціаліст першої категорії (стаж 50 років)
Старша медична сестра -спеціаліст вищої категорії БІЛАК Оксана Іллівна( стаж 35 років)
У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі першої кваліфікаційної категорії з великим досвідом роботи .
Лікарі-урологи- 3 спеціаліста(стаж роботи 10,5,45 років)
Лікарі-отоларингологи-2спеціаліста(стаж роботи 10,7років)
Лікар-офтальмолог-1спеціаліст(стаж роботи 35 років)
Медичні сестери 6 чол. -вищої категорії Молодші медичні сестри -6 чол.

надання послуг :

На сьогоднішній день нашим пріоритетом є здоров”я пацієнта і головним завданням є надання кваліфікованої діагностичної та лікувальної допомоги хворим з патологією сечовивідних органів,ЛОР органів та органів зору. Хворим надається цілодобова допомога

Обстеження та лікування хворих із наступними захворюваннями:
-запальні процеси нирок,сечового міхура, статевих органів
-сечо-кам яна хвороба
-аденома простати
-злоякісні новоутворення
-аномалії розвитку сечовивідних органів
-травми нирок.сечового міхура,уретри і зовнішніх статевих органів -стриктури уретри -нефроптоз -доброякісні пухлини -водянки,варикоцеле,фімоз ЛОР органів:
-гострі та хронічні запальні процеси вух,носа,додаткових пазух та горла
-поліпозно-шийні захворювання носа та гайморових пазух
-передракові та доброякісні захворювання ЛОР органів
-злоякісні новоутвори
-травми ЛОР органів
-носові кровотечі

Органів зору:
-запальні прцеси
-дистрофічні та дегенеративні процеси ока
-глаукома
-травми

Застосовується весь об”єм сучасних методів об’єктивного обстеження та хірургічного втручання в Іноваційно оснащеній операційній (апаратом трансуретральним резектором,уретерориноскопом, катетеризаційним цистоскопом)
-Простактектомія
-Контактне дроблення каменів сечоводів -Катетеризація і стентування сечоводів -поліпотомія носа -септопластика
-ендонозальна репозиція кісток носа -парацентез
-трепанопункція в/щ пазух -розкриття абсцесів рото глотки -видалення доброякісних новоутворень лор. органів -заміна хрусталика при катарактах
В урологічному-ЛОР-очному відділенні створені комфортні палати .
Конфіденційність будь якої інформації,наданої лікареві,є лікарською таємницею та ,за жодних умов,не виходить за межі відділення.

телефон відділення – (03475)2-27-59