Поліклініка Дитячої МЛ

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: *Поліклін Дитячої МЛ

Дитяче відд інтенсив терап

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: *Дитяче інфек.відділ., *Дитяче відд інтен.тер

Дитяче відділення інтенсивної терапії розгорнуто за адресою:

вул., , тел. – 2

Завідувач відділенням: – лікар-педіатр вищої категорії

Відділення надає цілодобову висококваліфіковану медичну допомогу найбільш тяжкому контингенту хворих дитячого віку (від періоду народження до 18 років). Відділення інтенсивної терапії є об’єднаним для всіх дитячих стаціонарів м. Василькова та району. Обладнане всім необхідним для надання невідкладної медичної допомоги.

Відділення інтенсивної терапії та реанімації розташоване на І поверсі лікарні, складається з 5 боксів, розраховане на 6 ліжок. У кожному боксі є санвузол, душ, 2 умивальника. Бокси оснащені: централізованою подачею кисню, електровідсмоктувачами, вагами, апаратами для інгаляції та апарат штучного дихання. В реанімаційній палаті встановлені: електронні ваги, апарат штучної вентиляції легень, ультразвуковий інгалятор, тубус кварц, монітор для реєстрації дихання та роботи серця, апарат ЕКГ, безтіньова лампа. Два бокси обладнані реанімаційними столами з обігрівачами, допоміжним освітленням, подачею кисню, інгаляторами.

Відділення інтенсивної терапії працює в режимі дитячого інфекційного відділення, згідно з наказом № 980.

У відділенні працює 5 досвідчених лікарів, 5 медичних сестер, які мають вищу медичну категорію та молодший медичний персонал, зі стажем роботи не менше 15 років.

Лікарі відділення:

– завідувач відділенням, лікар-педіатр вищої категорії, стаж роботи в ВІТ роки.

– лікар-педіатр І категорії, загальний стаж роботи років, стаж роботи в ВІТ роки.

– лікар-педіатр І категорії, стаж роботи в ВІТ років .

– лікар-педіатр ІІ категорії, стаж роботи в ВІТ років.

Якщо трапилась з вашою дитиною медична проблема, ми готові допомогти вам цілодобово.

Дитяче інфекційне відділ.

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: *Дитяче інфек.відділ.

Дитяче інфекційне відділення розгорнуто на ____ ліжок за адресою:

вул. , , телефон для довідок 2-

Завідуюча відділенням: ___ – лікар інфекціоніст дитячий вищої категорії, лікар педіатр вищої категорії

Дитяче інфекційне відділення є лікувальним, діагностичним і консультативним центром району.

У відділенні можуть отримати невідкладну медичну допомогу і лікування інфекційних хвороб всі діти, які проживають в Надвірнянському районі.

На даний час дитяче інфекційне відділення розраховано на ___ ліжок.

Працює два пости:

Перший пост розрахований на 20 ліжок. Тут лікуються діти з гострими кишковими інфекціями, вірусними гепатитами. Кожен хворий госпіталізується в окрему палату.
Другий пост мельцерівського типу, розрахований на 15 ліжок. Тут лікуються діти з краплинними інфекціями (гострі респіраторні інфекції, грип, кір, дифтерія, вітряна віспа, скарлатина та інші ). Кожен бокс розрахований для госпіталізації однієї дитини, має окремий санвузол і вихід на вулицю, що гарантує уникнення перехресної інфекції.
Відділення має всі необхідні функціональні складові.

Прийом хворих дітей до дитячого інфекційного відділення здійснюється цілодобово.

Характеристика лікарського складу:

____ – завідуюча відділенням, лікар інфекціоніст дитячий вищої категорії, лікар педіатр вищої категорії, пройшла спеціалізацію з дитячої гастроентерології . Закінчила медичний інститут в році. Загальний медичний стаж роботи ___ років, стаж роботи в ЦРЛ – ___ років.

Лікар відділення працює щоденно.

Характеристика середнього медичного персоналу:

У відділенні працює ____ медичних сестер. З них 8 атестовано на вищу категорію, решта медичних сестер також мають відповідні категорії фаху. Весь медичний персонал визначається високим професійним рівнем.

У дитячому інфекційному відділенні надаються послуги:

Хворі діти мають можливість отримати повне лабораторне обстеження;
Ультразвукове дослідження;
Фізіотерапевтичне лікування: інгаляції, масаж, електрофорез, тубус кварц та інше;
Консультацію вузьких спеціалістів: ЛОР-лікаря, кардіолога, невропатолога, дерматолога, хірурга, ортопеда та інших;
Ренгенологічне обстеження.

Дитяча міська лікарня

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Дитяча міська лікарня

Хірургічне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Хірургічне

Хірургічне відділення розташовано в корпусі стаціонару на ІV – поверсі за адресою:

вул. Грушевського, 12, тел. – 2-

Завідуючий відділенням: Нейлик Володимир Іванович, лікар вищої категорії

Хірургічне відділення Васильківської ЦРЛ розраховано на 40 ліжка (__ хірургічних, ___ урологічних, __ ЛОР ліжок), надає висококваліфіковану плановому та невідкладному хірургічну допомогу.

Пацієнтам хірургічного відділення ВЦРЛ доступні наступні методи обстеження: лабораторні, рентгенологічні, функціональні методи діагностики, ЕКГ, УЗД, фіброезофагогастродуоденоскопія (ФЕГДС), фіброколоноскопія (ФКС), ректороманоскопія, реовазографія, патгістологічна діагностика (біопсія).
Придбано сучасне обладнання для відео-ФЕГДС, відеоколоноскопії, що полегшує переносимість процедури пацієнтами.

Щорічно у відділені лікується ______ пацієнтів, виконується близько _____ оперативних втручань різної складності.

Лікування проводиться згідно з сучасними протоколами надання хірургічної допомоги. Персонал відділення постійно відвідує профільні конференції та проходить курси підвищення кваліфікації.

У відділенні виконано сучасний ремонт. Наявна можливість перебування хворих у палатах підвищеного комфорту.

Наразі відділення на лізинговій основі комплектується сучасним лапароскопічним обладнанням, що дозволить надавати до 90 різноманітних хірургічним послуг з використанням малоінвазивного доступу.

Основним контингентом хворих є:

– Хворі з патологією органів черевної порожнини: гострий апендицит, гострий панкреатит, жовчно-кам’яна хвороба, ускладнені виразки шлунка та ДПК, гостра кишкова непрохідність та інші;

– Хворі з килами черевної стінки (пахвинними, пупковими, післяопераційними), в тому числі рецидивними, великих розмірів;

– Хворі з травмами органів черевної та грудної порожнини, в тому числі з політравмою;

– Хворі із захворюванням судин: атеросклеросклероз судин нижніх кінцівок, діабетична ангіопатія, гострий та хронічний тромбофлебіт, варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, хронічна венозна недостатність, в тому числі ускладнені трофічними виразками;

– Хворі з гнійно-запальним захворюваннями різної локалізації;

– Хворі з урологічною патологією: сечокам’яна хвороба, запальні захворювання нирок, сечового міхура, простати, зовнішніх чоловічих статевих органів;

– Хворі проктологічного профілю: гострий та хронічний геморой, гострий та хронічний парапроктит, гостра та хронічна анальна тріщина, папілліт, гострі та хронічні запальні захворювання прямої та ободової кишки (хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт), дермоїдні кісти куприкової ділянки та ЕКХ, поліпи товстої кишки;

– Хворі з ЛОР-патологією: запальні захворювання (гайморит, отит, абсцеси глотки та носу), доброякісні новоутворення ЛОР-органів, викривлення носової перетинки.

Основними видами хірургічних втручань є:

Невідкладні оперативні втручання з приводу гострої хірургічної патології: при гострому апендициті, гострому холециститі, гострій кишковій непрхідності, защемлених килах, ускладнених виразках шлунка та дванадцятипалої кишки, при травмах з пошкодженням внутрішніх органів.

Планові оперативні втручання:

– при хронічному холециститі: холецистектомія (зі звичайного та мінілапаротомного доступу, в найближчій перспективі лапароскопічним методом);

– з приводу пахвинних, стегнових, післяопераційних вентральних кил: герніопластика з використанням сітчастих алотрансплатнантів та сучасного шовного матеріалу;

– при варикозному розширені вен нижніх кінцівок: венектомія;

– втручання з приводу доброякісних новоутворень шкіри та підшкірної клітковини, а також дерматоліпектомія з абдоменопластикою з косметичною метою;

– хірургічне лікування урологічної патології: втручання з приводу аденоми простати, гострої затримки сечі, травм органів сечостатевої системи, водянки яєчка та інше;

– оперативне лікування проктологічних захворювань, в тому числі малоінвазивні методи лікування хронічного геморою, ендоскопічна поліпектомія; також виконується гідроколонотерапія;

– оперативне лікування ЛОР захворювань: гайморотомія, розкриття абсцесу глотки та носу, трахеотомія, поліпектомія носа та вуха, видалення фіброми гортані, підслизова резекція носової перетинки.

Травматологічне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Травматологічне

Відділення розраховане на 30 ліжок. Розташовано за адресою вул. Грушевського, 12

Завідуючий відділенням: Васин Юрій

Телефони для довідок: 2
Травматологічне відділення є лікувальним, консультативним та організаційно-методичним центром району. Відділення відкривалось у _________ роках. Першим завідуючим був

З _________ по теперішній час відділення надає ургентну допомогу як міським жителям, так і жителям району . В відділення поступає велика кількість хворих з політравмою, з ускладненими переломами. Це допомагає постійно підвищувати кваліфікацію лікарів та середнього медичного персоналу. В зв‘язку з реорганізацію, останні роки лікарня надає невідкладну медичну допомогу всім проживаючим та працюючим на території м. Василькова та району , а також потерпілим з траси Київ-Одеса, окрім того всім бажаючим ортопедо – травматологічним хворим..

На даний час відділення розраховано на 30 ліжок, має всі функціональні складові, в тому числі і операційну. Прийом хворих до відділення планово та в ургентному порядку здійснюється цілодобово. В поліклініці працює три травматологічних кабінети два дорослих та один дитячий.

Характеристика лікарського складу:

1. – завідувач відділенням, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. В 1979 році закінчив Київський медичний інститут, спеціальна клінічна ординатура на кафедрі ортопедії – травматології Київського медичного інституту 1986 -1988 рр., загальний стаж роботи 34 роки, стаж роботи в лікарні –32 роки.

2. – лікар ортопед-травматолог вищої категорії, в 1973р. закінчив медичний інститут, загальний стаж роботи ___ роки, стаж роботи в лікарні – ___ рік.

3. – лікар ортопед-травматолог I категорії. В 1978 році закінчив медичний інститут, загальний стаж роботи 37 років, стаж роботи в лікарні – 37 років.

4. – лікар ортопед-травматолог І категорії. В 1984 році закінчив медичний інститут, загальний стаж роботи 30 років, в лікарні працює 29 років.

5. – лікар ортопед-травматолог ІІ категорії, в 2007 р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, загальний стаж роботи 8 років, стаж роботи в лікарні – 6 років.

6. – лікар ортопед-травматолог 1 категорії, закінчив Київський медичний інститут 1988 році, стаж роботи в лікарні – 3 роки.

Лікарі відділення працюють щоденно та чергують по наданню ургентної допомоги травмованим хворим – надаються усі види планової та ургентної допомоги.

У відділенні постійно знаходяться хворі, важкі як в плані діагностики, так і лікування. Це потребує постійного підвищення кваліфікації, освоєння нових методик діагностики, вдосконалення оперативної техніки, освоєння нових способів консервативного та оперативного лікування, покращення теоретичної підготовки шляхом вивчення періодичної літератури, участі в семінарах та науково-практичних конференціях і т.п. Лікарі відділення постійно приймають участь у роботі наукового товариства ортопедів – травматологів м. Києва та інших конференціях.

Лікарі відділення готують реферативні повідомлення на актуальні теми з питань травматології та ортопедії, переливання крові, надання невідкладної допомоги при загрозливих станах, особливо небезпечних інфекціях та ін.

Що стосується лікувального процесу – у відділенні широко застосовуються методики консервативного та оперативного лікування різноманітних уражень та травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату.

Виконуються наступні оперативні втручання:

різноманітні види металоостеосинтезу при переломах кісток;
оперативні втручання на м’язах та сухожилках;
відкрите усунення вивихів та переломо-вивихів з остеосинтезом;
кістково-пластичні операції при несправжніх суглобах;
реконструктивні операції на гомілково-ступневому суглобі при застарілих вивихах;
реконструктивні операції на стопі при різноманітних деформаціях;
коригуючі остеотомії при патології верхніх та нижніх кінцівок (деформуючий артроз, РА і т.п.);
зшивання та пластика бокових зв’язок колінного суглобу;
зшивання та пластика ахілового сухожилку;
реконструктивні операції по відновленню функції кисті після тяжких травм кисті:
артротомія, синовектомія, меніскектомія;
різні методи пластики плечового суглобу при звичному вивиху плеча.
артродези суглобів;
фістулосеквестрнекректомія, резекція та подовження кісток при остеомієліті;
різноманітні види вільної та невільної шкіряної пластики;
застосування апаратів зовнішньої фіксації, з можливістю подовження кінцівок.
діагностика та лікування захворювань і пошкоджень колінного суглобу.

Таким чином, по об’єму та рівню складності оперативних втручань, тяжкості контингенту хворих, за результатами лікування, травматологічне відділення знаходиться на рівні ведучих ортопедо – травматологічних стаціонарів.

Матеріально – технічний стан відділення в цілому відповідає сучасному рівню та вимогам, які висовуються Міністерством охорони здоров’я, керівництвом лікувальної служби та лікарні. У відділенні є запас металевих фіксаторів, апаратів зовнішньої фіксації, необхідна медична апаратура, інструментарій. Запас фіксаторів, апаратури та обладнання періодично поповнюється за рахунок лікарні та спонсорів.

Медична апаратура у відділеннях в цілому знаходиться у робочому стані та використовується з повним навантаженням.

Терапевтичне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Терапевтичне

Терапевтичне відділення розташовано в терапевтичному корпусі на за адресою:

вул. Грушевського, 12, тел. – 2-

Завідуюча відділенням: Дзюбак Богдан

У відділенні працює 3 лікарі: лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, гастроентеролог – першої кваліфікаційної категорії, кардіолог – спеціаліст та терапевт спеціаліст, середнього медперсоналу – 9 чоловік, з них 5 осіб має вищу кваліфікаційну категорію, 1 особа має першу кваліфікаційну категорію та 1 особа має другу кваліфікаційну категорію, молодшого медперсоналу працює 16 чоловік.

На даний час запрошуємо на роботу лікаря з надання невідкладної цілодобової медичної допомоги та медичних сестер – 4 ставки сестер медичних (палатних).

Терапевтичне відділення оснащене усім необхідним оновленим м’яким та твердим медичним інвентарем, системою екстреної кнопки виклику медичного персоналу, оновленим сучасним медичним обладнанням. Приміщення відділення відповідає усім санітарно-гігієнічним нормам. Палати для хворих на 2-3 ліжка, є палата з покращеними умовами перебування.

Для обстеження хворих в роботі використовується добовий монітор АТ та холтер ЕКГ.

При необхідності хворі направляються на консультацію та лікування в обласну лікарню, обласний кардіодиспансер, обласний тубдиспансер, торакопульманологічний центр,

Щороку у відділенні лікується більше _____ хворих.

Педіатричне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Педіатричне

Розгорнуто на 30 ліжок, за адресою: вул. Гушевського, 12

Телефон: – 2-

Завідувач відділенням: – лікар-педіатр вищої категорії

Педіатричне відділення має у своєму підрозділі: відділення молодшого дитинства та відділення старшого дитинства. Медична допомога надається дітям від 0 до 18 років включно.

У відділенні молодшого дитинства є: 4 ліжка для надання медичної допомоги новонародженим дітям та з патологією періоду новонародженості. Відділення молодшого дитинства: має 12 боксів та одну окрему палату. Кожен бокс окремо для однієї дитини та мами, оснащений: ліжко для дитини, матері, пеленальний столик, при ліжкова тумбочка, централізоване водопостачання. Відділення старшого дитинства розраховано на 17-20 ліжок, де знаходиться 7 палат 2-х місцевих, для перебування дитини з матір’ю з 3 до 6 років, та 2 палати на 4 ліжка, для дітей старшого віку. У відділенні є кімната для підігріву та приготування їжі для дітей до 1 року та їдальня з 3-х разовим харчуванням для дітей старшого віку. Працюють два холодильники для зберігання їжі.

У відділенні проводиться лікування дітей із захворюваннями:

Дихальної системи;
Лор патології;
3ахворювання серцево-судинної системи;
3ахворювання сечовивідної системи;
Хр. захворювання шлунково-кишкового тракту;
3ахворювання нервової системи;
3ахворювання періоду новонародженості та молодшого віку.
У відділенні проводяться консультації дитячими спеціалістами: кардіологом, отоларингологом.

Лабораторні методи дослідження:

-загально-клінічні аналізи крові, сечі, калу на гельмінти та копрограму;

-біохімічні ан. Крові: ревмопроби, білірубін, сечовина, креатинін;

-К-логічні обстеження: ОГК, ППН, черепу;

-УЗО ОЧП, нирок, сечового міхура, щитовидної залози.

У відділенні працює фізіотерапевтичний кабінет, де відпускаються:

інгаляції, електрофорез, фонофорез, КУФ,УВЧ, ультразвук, фітотерапія.

В кабінеті реабілітації проводяться: масаж, лікувальна фізкультура, заняття на дошці Євменова.

Лікарські призначення виконуються медичними сестрами, серед яких-5 мають вищу категорію.

Неврологічне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Неврологічне

Неврологічне відділення розташовано в терапевтичному корпусі на І – поверсі за адресою:

вул. Грушевського, 12, тел. – 2-

Завідувач відділенням: , лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Неврологічне відділення знаходиться у ЦРЛ для лікування хворих з патологією нервової системи.

У відділенні працює ще два лікарі – невропатологи. У травні 2017 року неврологічне відділення переведене в нове приміщення європейського зразка. Відділення розраховане на 30 ліжок. Всі палати двомісні, також є палати підвищеної комфортності . Відділення оснащене новим м’яким та твердим інвентарем, в кожній палаті є холодильник і нові меблі. Всі ліжко-місця оснащенні кнопкою екстреного виклику медичного персоналу, підведений кисень. У відділенні є кабінет лікувальної фізкультури та масажу, апарат ЄКГ та глюкометр. В роботі для діагностичного процесу є апарат УЗДГ- судин головного мозку, ЕЕГ,ЕХО ЕГ, РЕГ. При необхідності проводиться КТ, МРТ, обстеження електрокардіографії на базі обласної лікарні .

Хворим неврологічного відділення проводяться клінічні та біохімічні аналізи, рентген обстеження, консультації суміжних спеціалістів. Лікування хворих проводяться згідно протоколів надання медичної допомоги. У Васильківському районі працює відділення відновного лікування на ____ ліжок, де проходять хворі реабілітацію – судинні хвороби та хвороби периферійної судинної системи.

В комплексному лікуванні неврологічних хворих широко використовуються фізіотерапевтичні методи лікування. У поліклінічному відділенні ЦРЛ надається амбулаторна медична допомога лікарями-невропатологами. При необхідності проводяться лікування неврологічних хворих в денному стаціонарі.

Гінеколочічне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Гінеколочічне

Гінекологічне відділення розгорнуто на __ ліжок за адресою

вул. Грушевського, 12, тел. 2-

Завідуючий відділенням: – лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Гінекологічне відділення являється структурним підрозділом ЦРЛ., що надає цілодобову медичну допомогу жіночому населенню міста та району. Відділення розраховано на ___ ліжок, сучасно відремонтовано. В структурі відділення наявно ___ палат для гінекологічних хворих, міні операційна, санітарний блок та інші маніпуляційні кабінети.

У відділенні надається планова та екстренна допомога хворим з гінекологічними захворюваннями. Лікарі відділення володіють сучасними методами консервативного та хірургічного лікування.

Гінекологічне відділення являється лікувальним закладом для надання кваліфікованої медичної допомоги вагітним до 22 тижнів вагітності гінекологічним хворим різного віку.

На даний час відділення розраховане на 30 ліжок.

Завідуючий гінекологічним відділенням – __ – лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Загальний стаж роботи – років, стаж роботи у відділенні –

В відділенні працює лікар-орденатор вищої категорії – _________ – стаж роботи у відділенні років.

У відділенні працює досвідчений середній персонал, із стажем роботи не менше 5 років. 5 медичних сестер мають вищу кваліфікаційну категорію.

Гінекологічне відділення забезпечене лікарями консультантами: кардіологом, терапевтом, хірургом, неврологом, отолярингологом.

У відділенні проводиться лікування та обстеження вагітних і гінекологічних хворих із слідуючими захворюваннями:

Загрози переривання вагітності;
Раннії гестози;
Вагітність і захворювання нирок;
Доброякісні захворювання матки і придатків;
Захворювання придатків матки;
Інші запальні хвороби органів малого тазу;
Випадання статевих органів у жінок;
Поліпи жіночих статевих органів;
Надмірні, часті та нерегулярні менструації та багато інших.

Лаболаторні методи дослідження:

Загальні клінічні дослідження;
Біохімічні;
R-логічні;
УЗО органів малого тазу і нирок;
ЕКГ.

Матеріально-технічний стан відділення вдповідає сучасному рівню. Медична апаратура в робочому стані та використовується з повним навантаженням.

У відповідності з основними задачами гінекологічне відділення здійснює:

– лікувально-діагностичний процес, використовуючи новітні досягнення науки та техніки;

– систематичне освоєння та запровадження в практику нових ефективних методів діагностики та лікування;

– широкий зв′язок з іншими медичними закладами, такими як КОЦОЗМіД (обласний пологовий будинок);

– інститут педіатрії акушерстрва та гінекології, інститутом рака і Київськими міськими закладами охорони здоров′я.