Неврологічне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Неврологічне

Неврологічне відділення розташовано в терапевтичному корпусі на І – поверсі за адресою:

вул. Грушевського, 12, тел. – 2-

Завідувач відділенням: , лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Неврологічне відділення знаходиться у ЦРЛ для лікування хворих з патологією нервової системи.

У відділенні працює ще два лікарі – невропатологи. У травні 2017 року неврологічне відділення переведене в нове приміщення європейського зразка. Відділення розраховане на 30 ліжок. Всі палати двомісні, також є палати підвищеної комфортності . Відділення оснащене новим м’яким та твердим інвентарем, в кожній палаті є холодильник і нові меблі. Всі ліжко-місця оснащенні кнопкою екстреного виклику медичного персоналу, підведений кисень. У відділенні є кабінет лікувальної фізкультури та масажу, апарат ЄКГ та глюкометр. В роботі для діагностичного процесу є апарат УЗДГ- судин головного мозку, ЕЕГ,ЕХО ЕГ, РЕГ. При необхідності проводиться КТ, МРТ, обстеження електрокардіографії на базі обласної лікарні .

Хворим неврологічного відділення проводяться клінічні та біохімічні аналізи, рентген обстеження, консультації суміжних спеціалістів. Лікування хворих проводяться згідно протоколів надання медичної допомоги. У Васильківському районі працює відділення відновного лікування на ____ ліжок, де проходять хворі реабілітацію – судинні хвороби та хвороби периферійної судинної системи.

В комплексному лікуванні неврологічних хворих широко використовуються фізіотерапевтичні методи лікування. У поліклінічному відділенні ЦРЛ надається амбулаторна медична допомога лікарями-невропатологами. При необхідності проводяться лікування неврологічних хворих в денному стаціонарі.