Терапевтичне

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: - Терапевтичне

Терапевтичне відділення розташовано в терапевтичному корпусі на за адресою:

вул. Грушевського, 12, тел. – 2-

Завідуюча відділенням: Дзюбак Богдан

У відділенні працює 3 лікарі: лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, гастроентеролог – першої кваліфікаційної категорії, кардіолог – спеціаліст та терапевт спеціаліст, середнього медперсоналу – 9 чоловік, з них 5 осіб має вищу кваліфікаційну категорію, 1 особа має першу кваліфікаційну категорію та 1 особа має другу кваліфікаційну категорію, молодшого медперсоналу працює 16 чоловік.

На даний час запрошуємо на роботу лікаря з надання невідкладної цілодобової медичної допомоги та медичних сестер – 4 ставки сестер медичних (палатних).

Терапевтичне відділення оснащене усім необхідним оновленим м’яким та твердим медичним інвентарем, системою екстреної кнопки виклику медичного персоналу, оновленим сучасним медичним обладнанням. Приміщення відділення відповідає усім санітарно-гігієнічним нормам. Палати для хворих на 2-3 ліжка, є палата з покращеними умовами перебування.

Для обстеження хворих в роботі використовується добовий монітор АТ та холтер ЕКГ.

При необхідності хворі направляються на консультацію та лікування в обласну лікарню, обласний кардіодиспансер, обласний тубдиспансер, торакопульманологічний центр,

Щороку у відділенні лікується більше _____ хворих.