• Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides

Травматологічне (2018-03-24)

Відділення розраховане на 30 ліжок. Розташовано за адресою вул. Грушевського, 12

Завідуючий відділенням: Васин Юрій

Телефони для довідок: 2
Травматологічне відділення є лікувальним, консультативним та організаційно-методичним центром району. Відділення відкривалось у _________ роках. Першим завідуючим був

З _________ по теперішній час відділення надає ургентну допомогу як міським жителям, так і жителям району . В відділення поступає велика кількість хворих з політравмою, з ускладненими переломами. Це допомагає постійно підвищувати кваліфікацію лікарів та середнього медичного персоналу. В зв‘язку з реорганізацію, останні роки лікарня надає невідкладну медичну допомогу всім проживаючим та працюючим на території м. Василькова та району , а також потерпілим з траси Київ-Одеса, окрім того всім бажаючим ортопедо – травматологічним хворим..

На даний час відділення розраховано на 30 ліжок, має всі функціональні складові, в тому числі і операційну. Прийом хворих до відділення планово та в ургентному порядку здійснюється цілодобово. В поліклініці працює три травматологічних кабінети два дорослих та один дитячий.

Характеристика лікарського складу:

1. – завідувач відділенням, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. В 1979 році закінчив Київський медичний інститут, спеціальна клінічна ординатура на кафедрі ортопедії – травматології Київського медичного інституту 1986 -1988 рр., загальний стаж роботи 34 роки, стаж роботи в лікарні –32 роки.

2. – лікар ортопед-травматолог вищої категорії, в 1973р. закінчив медичний інститут, загальний стаж роботи ___ роки, стаж роботи в лікарні – ___ рік.

3. – лікар ортопед-травматолог I категорії. В 1978 році закінчив медичний інститут, загальний стаж роботи 37 років, стаж роботи в лікарні – 37 років.

4. – лікар ортопед-травматолог І категорії. В 1984 році закінчив медичний інститут, загальний стаж роботи 30 років, в лікарні працює 29 років.

5. – лікар ортопед-травматолог ІІ категорії, в 2007 р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, загальний стаж роботи 8 років, стаж роботи в лікарні – 6 років.

6. – лікар ортопед-травматолог 1 категорії, закінчив Київський медичний інститут 1988 році, стаж роботи в лікарні – 3 роки.

Лікарі відділення працюють щоденно та чергують по наданню ургентної допомоги травмованим хворим – надаються усі види планової та ургентної допомоги.

У відділенні постійно знаходяться хворі, важкі як в плані діагностики, так і лікування. Це потребує постійного підвищення кваліфікації, освоєння нових методик діагностики, вдосконалення оперативної техніки, освоєння нових способів консервативного та оперативного лікування, покращення теоретичної підготовки шляхом вивчення періодичної літератури, участі в семінарах та науково-практичних конференціях і т.п. Лікарі відділення постійно приймають участь у роботі наукового товариства ортопедів – травматологів м. Києва та інших конференціях.

Лікарі відділення готують реферативні повідомлення на актуальні теми з питань травматології та ортопедії, переливання крові, надання невідкладної допомоги при загрозливих станах, особливо небезпечних інфекціях та ін.

Що стосується лікувального процесу – у відділенні широко застосовуються методики консервативного та оперативного лікування різноманітних уражень та травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату.

Виконуються наступні оперативні втручання:

різноманітні види металоостеосинтезу при переломах кісток;
оперативні втручання на м’язах та сухожилках;
відкрите усунення вивихів та переломо-вивихів з остеосинтезом;
кістково-пластичні операції при несправжніх суглобах;
реконструктивні операції на гомілково-ступневому суглобі при застарілих вивихах;
реконструктивні операції на стопі при різноманітних деформаціях;
коригуючі остеотомії при патології верхніх та нижніх кінцівок (деформуючий артроз, РА і т.п.);
зшивання та пластика бокових зв’язок колінного суглобу;
зшивання та пластика ахілового сухожилку;
реконструктивні операції по відновленню функції кисті після тяжких травм кисті:
артротомія, синовектомія, меніскектомія;
різні методи пластики плечового суглобу при звичному вивиху плеча.
артродези суглобів;
фістулосеквестрнекректомія, резекція та подовження кісток при остеомієліті;
різноманітні види вільної та невільної шкіряної пластики;
застосування апаратів зовнішньої фіксації, з можливістю подовження кінцівок.
діагностика та лікування захворювань і пошкоджень колінного суглобу.

Таким чином, по об’єму та рівню складності оперативних втручань, тяжкості контингенту хворих, за результатами лікування, травматологічне відділення знаходиться на рівні ведучих ортопедо – травматологічних стаціонарів.

Матеріально – технічний стан відділення в цілому відповідає сучасному рівню та вимогам, які висовуються Міністерством охорони здоров’я, керівництвом лікувальної служби та лікарні. У відділенні є запас металевих фіксаторів, апаратів зовнішньої фіксації, необхідна медична апаратура, інструментарій. Запас фіксаторів, апаратури та обладнання періодично поповнюється за рахунок лікарні та спонсорів.

Медична апаратура у відділеннях в цілому знаходиться у робочому стані та використовується з повним навантаженням.


Коментарі закрито.