• Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides
  • Slides

Жіноча консультація (2018-03-24)

Розташована за адресою вул. Грушевського, 12

тел.

Завідуюча відділенням: ___________, має вищу кваліфікаційну категорію.

Жіноча консультація на базі ЦРЛ функціонує з _____ року.

В штаті 10 лікарів акушерів-гінекологів, 5 акушерок, 2 молодші медсестри, завідуюча – _____________________, акушер-гінеколог вищої категорії.

Вагітних та гінекологічних хворих м. Надвірна ведуть дільничі акушер-гінекологи:

– І-дільниця (_ каб.) – __ (ІІ-категорія);

– ІІ-дільниця ( каб.) – ____ (І-категорія);

– ІІІ-дільниця ( каб.) – ____ (І-категорія);

– сільська дільниця ( каб.) – .

Лікарями акушер-гінекологами проводиться динамічне обстеження та спостереження за вагітними всіх категорій включаючи групу високого пренатального ризику на основі сучасних вимог акушерсько-гінекологічних протоколів МОЗ України.

Працює кабінет ультрахвильової пренатальної діагностики (322 каб.). Лікарі Уманська Олена Павлівна, Букань Наталя Віталіївна – володіють методиками пренатальної діагностики, доплерометрією на сучасному УХД апараті.

Придбаний адміністрацією ВЦРЛ в грудні 2015 року фетальний монітор, дозволяє слідкувати за станом серцево-судинної системи плода. Кардіотокографія здійснюється щоденно в 214 кабінеті.

Лікар з питань планування сім′ї – _____________ ( каб.) допомагає у вирішенні проблем з питань контрацепції особливо жінок із екстрагенітальною патологією та групи високого пренатального ризику, з питань невиношування вагітності та неплідності шлюбу.

Медико-генетичне консультування сімейних пар та пренатальний генетичний скринінг народження дітей з вродженими вадами розвитку проводить – _______ ( каб.).

В жіночій консультації щоденно надається спеціалізована допомога:

– з питань патології шийки матки – лікарем _______________(____ каб.),

– з питань порушення місячного цикла та його регуляції – лікарем _______________ (_____ каб.),

– з питань патологічного клімакса – лікарем ______________________ (_____ каб.).

В денному стаціонарі (________ каб.) проводиться регуляція місячного циклу методом ЕВА (електричної вакуум аспірації), медикаментозні аборти, поліпектомії, розподільні діагностичні вишкрібання стінок порожнини матки, постановка та видалення внутрішньоматкових спіралей, до – та після абортне консультування.


Коментарі закрито.