Приймальне відділення

Автор: miclesap_hospit  :  Рубрика: Приймальне відділення

Розміщене за адресою вул. Гушевського, 14.

Працює цілодобово, тел. – 2-

Завідувач відділенням:

Будь-яка медична установа починається з приймального відділення. Саме сюди потрапляють люди, які потребують медичної допомоги, і від того, як їх приймуть, відгукнуться на їх проблеми, допоможуть перемогти страх і невпевненість, від доброзичливості, чуйності, уваги персоналу залежить довіра людини до даного медичного закладу, віра в зцілення, надія на краще.

Приймальне відділення – це особовий підрозділ медичної установи, по ньому судять про організацію рівня і культурі діяльності стаціонару. У ньому здійснюють прийом і реєстрацію пацієнтів, оформляють відповідну медичну документацію, проводять лікарський огляд з встановленням характеру та тяжкості захворювання, визначення відділення для подальшої госпіталізації хворих, надання при необхідності екстреної медичної допомоги, санітарну обробку.

У відділенні виконується: реєстрація хворих, що поступають до стаціонарних відділень лікарні, заводиться необхідна документація та проводяться лабораторні та рентгенологічні обстеження.

В неробочий час відділення також функціонує, як травм пункт.

Комментирование закрыто.